محل تبلیغات شما
راه اندازی وب سایت شخصی خود بسیار آسانتر از آن است که فکر می کنید. هر روز بیشتر افراد می خواهند حضور آنلاین خود را داشته باشند. نیازی نیست که منحصراً به یک نمایه اینستاگرام ، یک صفحه فیس بوک یا یک حساب توییتر وابسته باشید.
 
چرا وب سایت خود را ایجاد نمی کنید؟
 
برای شروع ، بیایید نگاهی به رایج ترین سوالاتی که در گذشته از مبتدیان جاه طلب مانند خود شما دریافت کرده ایم ، داشته باشیم:
 
فهرست مطالب
آیا به مهارت های فنی احتیاج خواهم داشت؟
نحوه راه اندازی وب سایت: 5 مرحله برای شروع کار
3 راه محبوب برای راه اندازی وب سایت
در مورد نام دامنه چطور؟
طراحی و برنامه ریزی یک وب سایت
وب سایت های خوب چه عناصر مشترکی دارند؟
مراحل راه اندازی وب سایت
وب سایت شما فعال است حالا چی؟
آیا به مهارت های فنی احتیاج خواهم داشت؟
این به هدف وب سایت شما بستگی دارد. پیچیده ترین راه یادگیری نحوه کدگذاری HTML ، CSS ، JavaScript و PHP است - اصول تقریباً هر وب سایت.
 
اما این تنها راه ایجاد یک وب سایت نیست: حتی اگر با جنبه فنی کار کاملاً آشنا نباشید ، به راحتی می توانید یک وب سایت خوب راه اندازی کنید.
 
اما چگونه؟
 
با استفاده از سازنده وب سایت. اگر می توانید از Word ، Facebook یا PowerPoint استفاده کنید ، بدون هیچ مشکلی می توانید از این ابزارها استفاده کنید. این سیستم عامل های آسان برای ویرایشگر بصری ، میزبانی را ارائه می دهند و می توانید از طریق آنها یک نام دامنه دریافت کنید: یک فروشگاه واحد.
 
نحوه راه اندازی وب سایت: 5 مرحله برای شروع کار
بیشتر پروژه های وب سایت این مراحل را طی می کنند:
 
برای ساختار و محتوای وب سایت خود برنامه ریزی کنید
ثبت نام دامنه - در حالت ایده آل دات کام را انتخاب کنید
برای ایجاد سایت خود یک سازنده وب سایت (و ارائه دهنده میزبانی وب) پیدا کنید
آن را برای موتورهای جستجو بهینه کنید
وب سایت خود را راه اندازی کنید
3 راه محبوب برای راه اندازی وب سایت
بیایید محبوب ترین راه های راه اندازی یک وب سایت را مرور کنیم. راه حل های زیادی وجود دارد. برخی انعطاف پذیرتر از سایرین هستند و برخی پیچیده ترند.
 
راه اندازی یک وب سایت با یک وب سایت ساز
بیایید با ساده ترین گزینه شروع کنیم: یک سازنده وب سایت. این یک بسته "همه جانبه" است ، بنابراین می توان گفت: یک شرکت واحد معمولاً الگو (طراحی) ، ویرایشگر ، میزبان ، نام دامنه ، آدرس ایمیل و پشتیبانی را ارائه می دهد. وب ساز از کارهای دشوار مراقبت می کند.
 
این فقط برای مبتدیان مفید نیست. این فقط به پروژه بستگی دارد. اگر راه های ساده ای برای انجام کارها وجود دارد ، چرا زندگی خود را پیچیده می کنید؟ تقریباً همه سازندگان سایت به شما اجازه می دهند در زیر دامنه ای (به عنوان مثال yourname.sitebuildername.com) یک وب سایت پایه رایگان ایجاد کنید که از تبلیغ پشتیبانی می کند. با استفاده از چنین طرحی می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد هزینه آن ، آن را با جزئیات امتحان کنید.
 
قیمت ها از حدود 8 دلار در ماه شروع می شود ، اما شامل همه موارد ضروری است. اگر به آدرس ایمیل بخصوص نیاز ندارید ، می تواند حتی ارزان تر باشد.
 
برای درک بهتر دقیقاً نحوه کار ، لطفاً آموزش گام به گام ایجاد وب سایت را مشاهده کنید!

منبع


مجله خبری زومیت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی